• EVİC Europe mimarlık ve mühendislik tasarımının danışmanlığı, inşaat yerinin kontrolü ve projeleri yönetiminin alanlarında temel hizmetleri veren çok alanlı danışmanlık firmasıdır.

Hakkımızda

EVİC Europe consulting, müşteriler beklentilerini aşan hizmetleri vermek için çok alanlı bir danışmanlık hizmetlerinde profesyonel beş takım gücünü kullanmaktadır. Bu meslekte 34.yılını kutluyoruz. çünkü Nil boyunca mühendislik danışmanlığı küçük firması olduktan sonra merkezi olan İstanbul’da ve Dubai, Kahire, Doha, San’a ve Cidde gibi diğer şubelerdeki altı ofiste 100 görevliden fazla oluşan iş takımı bulunan çok alanlı en iyi kuruluşların birisi oldu. İdaremiz temel ve önemli dört unsur aracılığıyla belirtilir. Şunlar: ahlak, değer, icat ve keşif uygulamasıdır. Yönetim takımızda büyük bir rolu oynayan Bu kelimeler iş yaşam döngüsünde ideal uygulamaları iyileştirmek içindir. EVİC Europe başlatmasından beri Orta Doğu, Afrika ve Asya’da planlama, tasarlama, gelişme projeleri uygulama alanlarında büyük yer tutuyor. Bugün Orta Doğu’daki bu alanda mühendislik ve tasarım en iyi hizmetlerini veren Küresel mühendislik en büyük firmasının birisi oldu.

Tarihimiz

EVİC Europe consulting, inşa alanında imtiyazlı ve çok alanlı hizmetleri sağlamasıyla ve mühendislik danışmanlığı hizmetlerini vermesiyle bilinen biraz firmalardan birisidir. EVİC Europe, Körfez İşbirliği Konseyi’nde imtiazlı projeler üzerinde çalışıyor. Tasarımların Yaratıcı ve sürdürülen çözümleri sağlamamız ile Müşterimizin rızasına odaklanıyoruz. EVİC Europe seçkin takımlar vasıtasıyla herhangi proje için tasarım ekibinin ortaklığı veya alt danışmanlık rolü ile bütünleyebilen tüm hizmetleri verebilir.

Firma profili

EVİC Europe Consulting, sınırlı değil ama temel olarak büyük projeleri tasarlamaya ve Suudi Arabistan Kralığı ile körfez işbirliği konseyinin bazı ülkelerinin projelerini gözetmeye yoğunlaşan çok alanlı danışmanlık firmasıdır. İstanbul şehrinde yaptığımız alanlar Mimari Mühendislik, Peyzaj Mimarlığı, İç Tasarım, Yangın Güvenliği Mühendisliği, İnşaat Mühendisliği, Makine ve Elektrik Mühendisliği, Planlama ve Maliyet Kontrolü, Sözleşme Yönetimi, Proje ve Yapım Yönetimi, inşaat gözetim ve Geliştirici Hizmetlerini içine alır. İşler, Suudi Arabistan Kralılığı’nda ve körfez işbirliği konseyinin bölgesinde projeleri vermek ve tasarlamak için İrlandan ve dünya genelinde diğer ofislerinden yetenek ve kaynakları kullanarak merkezi olan İstanbul’dan görülmektedir. EVİC Europe benzersiz işinin amacı, bina ve altyapı projenin verilmesi için tüm hizmetleri sağlamaktır. EVİC Europe Karışık Proje ve çetin tasarımı sağlamak için istenilen çok alanlı yetenekleri toplanarak bir takım, bir sözleşme, bir bedel, baştan sona sorumluluk, bir onay, ve tüm hizmetleri sağlamaktadır. EVİC Europe Sağlık hizmeti, Eğitim, Master Planı, Karışık kullanım, Yerleşim, eczacılık, Veri ve Sanayi Merkezi gibi çeşitli sektörlerde bilgi ve küresel uzmanlığı var. Bizim başarımız dünya genelindeki uzman personelimizin tasarım çözümlerini vermeleri ile müşterimizin ihtiyaçlar ve isteklerini anlaşmaya dayanır. Müşterimiz projelerine törel ve mali açıdan gerçek değeri veriyoruz ve gelecekteki onun yatırımlarını koruyoruz.

Niye EVİC?

EVİC Europe tek yerden alışveriş gibi başlangıçtan itibaren inşaat aşaması başarılı tamamlanmaya kadar tüm profesyonel danışmanlık hizmetlerini sağlamaktadır. Tasarımların Yaratıcı ve sürdürülen çözümleri sağlamamız ile Müşterimizin rızasına odaklanıyoruz. EVİC Europe seçkin takımlar vasıtasıyla herhangi proje için tasarım ekibinin ortaklığı veya alt danışmanlık rolü ile bütünleyebilen tüm hizmetleri verebilir.

  1. EVİC Europe seçkin takımlar vasıtasıyla herhangi proje için tasarım ekibinin ortaklığı veya alt danışmanlık rolü ile bütünleyebilen tüm hizmetleri verebilir.
  2. EVİC Europe 100’den fazla Yüksek seviyede tasarım ve inşaat profesyoneli var.
  3. EVİC Europe birleşik tasarım/ inşaat sektöründe 200’den fazla yıl tecrübesı var.
  4. Evic Europe dünyanın 6 ülkesinde projeleri tamamladı.
  5. EVİC Europe dünya büyük sanayi projelerinde tecrübesi var.
  6. EVİC Europe BREEAM ve LEED alanında yetenek ve tecrübesi var.

Vizyonumuz

EVIC Europe’s vision is to be one of leading multi-disciplinary consultancy companies in the world. We are committed to our core values of excellence, integrity, innovation, creativity, enjoyment and diversity. We achieve our goals through our dedication to research and development, sustainability, and continuously developing talented and creative staff. At the core of EVIC Europe is a global network of experts delivering the highest quality projects for our clients.