• EVİC Europe mimarlık ve mühendislik tasarımının danışmanlığı, inşaat yerinin kontrolü ve projeleri yönetiminin alanlarında temel hizmetleri veren çok alanlı danışmanlık firmasıdır.

Tecrübelerİmİz

İnşaat Mühendisliği:

Projenin inşaat aşamasına girmeden önce erken aşamalar içinde kalite, zaman ve fiyat sağlanması için daha büyük fırsat verilmektedir. Bu amacı gerçekleşmek için EVİC Europe müşterilerine şu hizmetleri sağlamaktadır:

 1. Fizibilite Çalışması
 2. Fiyat Hesaplanması
 3. Yer Seçimi
 4. Finansal Analiz
 5. Tasarım Planlama
 6. Proje Yönetimi
 7. İhale Yönetimi
 8. düzenleme / onay yönetimi
 9. Değer mühendisliği ve Yaşam Döngüsü Analizi
 10. Risk Yönetimi

İnşaat Yönetim Hizmetleri:

İnşaat aşaması planlar ve spesifikasyonları gerçeğe çevirmek ile ön tasarım aşaması ve tasarım aşamasının çabalarını tamamlar. Tasarımcı tarafından belirtilmiş kalite standartlarına göre projenin belirtilen zamanda ve bütçe içinde tamamlandığını sağlamak için işçiler, maddeler, malzemeler, teknoloji, zaman ve parayı kapsayan inşaat ihtiyaçları örgütleme ve düzenlemeyi içine almaktadır. Bu amacı gerçekleşmek için EVİC Europe müşterilerine şu hizmetleri sağlamaktadır:

 1. İhale Yönetimi
 2. İnşaat önetimi
 3. Planlama ve Programlama
 4. Maliyet Kontrolü
 5. Proje Yönetimi ve İnşaat Hizmetlerinin Gelişmesi
 6. Satın Alma Yönetimi
 7. Sözleşme Yönetimi
 8. Güvenlik Yönetimi
 9. Claim Yönetimi
 10. Kontrol Etmek

Post inşaat Hizmetleri:

İnşaat aşamasının bitmesi, inşaat sürecinin bitmesi sayılır. Çalışma ve bakım aşaması başlar. Bu işlem, projeler yönetiminin döneminde başarının devamı için büyük bir emek sayılır ve müşteri tarafından gözden kaçırılır. Bu amacı gerçekleşmek için EVİC Europe müşterilerine şu hizmetleri sağlamaktadır:

 1. Başlangıç Yardımı
 2. Taşınma Yardımı
 3. Garanti İncelemesi
 4. Kayıt Çizim Yönetimi
 5. EVİC Europe Consulting mimarlar ile mühendisler içine alan İstanbul’daki olan ana merkezinden ve Dubai, Cidde, San’a ve Mısır’da yer alan diğer ofislerinden işleri görüldüğü danışmanlık firmasıdır. Çok alanlı firmamız mimar mühendislik ve mühendislik tasarımı alanında temel hizmetleri sağlamaktadır. Proje yönetimi, fizibilite çalışmaları, planlama, mimar mühendisliği, mühendislik, iç tasarım, kontrol etme, inşaat yönetimi, sanayi tasarım, trafik mühendisliği, depolama gereksinimleri ve petrokimya mühendisliğinin alanlarında tecrübelerimiz var. EVİC Europe ayrıcı performans ile büyük uzmanlığın avantajlarını vermektedir. Firmanın tecrübesi Jubail ve Yanbu’da kraliyet komisyonu, İmar, Ekonomik şehri, Petrol Bakanlığı , Mineral kaynakları, Petromin, Haberleşme ve Ulaştırma Bakanlığı, Dışişleri Bakanlığı, Cidde’nin Ticaret Odası, Cidde’nin Belediyesi, Mekke'nin Belediyesi, Eğitim Bakanlığı, ve Diğer Müşteriler için projeleri içine almaktadır. Firmanın tarafından yöresel ve bölgesel gelişimler her yönleri için bölgesel ve kentsel planlama çalışması yapılmaktadır. Projelerimiz Royal Guard, Al Futtaim Automotives için Famco ve Omatra, Panda Hipermarketleri, Salman Bay Konut projesi, Jubail ve Yanbu’da Kraliyet Komisyonunun Konut Topluluğu, Abha’da Al Buhaira merkezi, Cidde’de Safwat Al Khalidiya konut topluluğu, Cidde’deki Obhur içinde Al Angari merkezi, Yanbu’da Yanbu Çimento Şirketinin Personel Konutu, Suudi-Alman Hastanesi ve Personel Konut v.s.. projeleri içine almaktadır. Firma inşaatın tam tasarımından önce önerilerine yol açarak pazarlama ve fizibilite çalışmalarını sağlamaktadır. Sanayi ortak işverenin üretim alanında uzmanları görevlendirmesi gerekiyor. Çünkü şahane sonuçları vermek için firma kapsamlı uzmanlığa sahip olan iş takımı sağlamak üzere mühendisler ve mimarları içine alan çok alanlı takımı sağlmaktadır. EVİC Europe proje yönetmek için müşterinin bireysel ihtiyaçlarına uygun olan profesyonel kapsamlı hizmetleri vermektedir.